רשימת מועדפים (0) החשבון שלי

מכונות שטיפה בלחץ

מכונות שטיפה בלחץ

מהי מכונת שטיפה בלחץ מים?

מכשיר שטיפה בלחץ מים הוא אחד מהמכשירים הכי יעילים שיש כי הוא מספק ניקיון בעוצמה רבה. ניקוי בלחץ מתבסס על העלאת מהירות ההתזה של המים כך שבמקום לשטוף חלקים מסוימים בצינור מים, ניתן לשטוף אותם בלחץ גבוה עם פייה מיוחדת שתגביר את הלחץ. הגברת הלחץ תורמת בכל מיני פרמטרים כמו למשל נוחות הניקוי, חיסכון במים וכמובן גם ניקוי יסודי שלעתים יהיה בלתי אפשרי לחלוטין באופן ידני. מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה יכולות להיות גדולות או קטנות, תעשייתיות או ביתיות, ומשתמשים בהן לקוחות רבים לכל מיני שימושים כמו ניקוי הבית, הרכב, חלונות וכן הלאה.

מדוע ניקוי בלחץ טוב יותר?

מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה תהיה הרבה יותר טובה מכל אמצעי ניקוי אחר והחיסרון היחיד שלה הוא כמובן המחיר. עם זאת חשוב לזכור שהמחיר חד פעמי ולאחר מכן נהנים מיתרון משמעותי יותר והוא ניקיון חסכוני יותר. שטיפה בלחץ מים גבוה תהיה יעילה יותר מאשר ניקיון רגיל, בניקיון רגיל מתבזבזים הרבה יותר מים. שטיפה בלחץ גבוה תהיה גם מהירה יותר, כך שאפשר לקצר משמעותית את זמני הניקוי. חשוב לציין כי מכונות השטיפה יהיו יעילות במידה שונה זו מזו ולכן אין לקחת כמובן מאליו את כל היתרונות הללו אלא לבחור את המכונה בהתאם לדרישות וצרכי הניקיון שלכם. 

האם שטיפה בלחץ בטוחה?

אנשים רבים מניחים הנחות שגויות מאוד לגבי מכונות שטיפה בלחץ ומכונות ניקיון בכלל, ואחת ההנחות הלא נכונות היא שמכונה זו מסוכנת. אין ספק כי מכונת שטיפה בלחץ יכולה להיות כואבת מעט כאשר היא תכוון אל חלקי הגוף, אך רק בהנחה והלחץ יהיה גבוה מאוד, בדרך כלל כאשר מדובר במכונה תעשייתית, ורק כאשר מדובר באזור רגיש. חשוב להוסיף כי אין סיכוי גדול שזה יקרה אם עובדים בצורה זהירה. המכונה עצמה יציבה מאוד גם כשהיא קטנה והצינור שלה בטוח לשימוש ואין לו רתע מהלחץ. מכונת שטיפה בלחץ מים חמים תהיה מסוכנת יותר בגלל הטמפרטורה אך גם השימוש בה בטוח.  

כמה עולה מכונת שטיפה בממוצע?

כמו שכבר אמרנו, המחיר של מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה יכול להיות גבוה מאוד, לעתים אפילו כמה אלפי שקלים. קשה לדבר על המחיר הממוצע מכיוון שהוא תלוי ביצרן, בסוג המכונה, חוזק המכונה ובפרמטרים נוספים. אנו יכולים להבטיח לכם שאצלנו בקרצר תוכלו למצוא את המכונות הכי טובות ובמחירים הכי טובים שיש. פנו אלינו עוד היום ונוכל לספר לכם מה המכונה הכי טובה עבורכם, כי חווית שירות טובה יותר לא תוכלו לקבל בשום מקום אחר!


שוחח איתנו בוואטסאפ